7o Γυμνάσιο Νέας Σμύρνης
ΑΡΧΙΚΗ
ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ
ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΜΗΜΑΤΩΝ
ΜΑΘΗΤΕΣ
>
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ
ΜΑΘΗΤΙΚΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ
ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΜΑΘΗΤΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ
>
ΚΑΤ΄ ΟΙΚΟΝ ΜΕΛΕΤΗ
ΕΔΥ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ
ΩΡΕΣ ΥΠΟΔΟΧΗΣ ΓΟΝΕΩΝ
ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ
ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
ΕΚΔΡΟΜΕΣ
>
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ/ΑΝΑΘΕΣΕΙΣ ΕΚΔΡΟΜΩΝ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
ΑΛΛΑ
ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ ΜΑΘΗΤΩΝ
ΧΡΗΣΙΜΟΙ ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ
ΔΙΔΑΚΤΙΚΟ ΥΛΙΚΟ
ΕΓΧΕΙΡΙΔΙΟ ΣΕΙΣΜΟΥ
ΟΡΙΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΤΑΞΗ (E-CLASS) ΟΔΗΓΙΕΣ
ΟΔΗΓΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
ΕΝΤΥΠΑ
ΑΡΧΙΚΗ
ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ
ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΜΗΜΑΤΩΝ
ΜΑΘΗΤΕΣ
>
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ
ΜΑΘΗΤΙΚΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ
ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΜΑΘΗΤΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ
>
ΚΑΤ΄ ΟΙΚΟΝ ΜΕΛΕΤΗ
ΕΔΥ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ
ΩΡΕΣ ΥΠΟΔΟΧΗΣ ΓΟΝΕΩΝ
ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ
ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
ΕΚΔΡΟΜΕΣ
>
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ/ΑΝΑΘΕΣΕΙΣ ΕΚΔΡΟΜΩΝ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
ΑΛΛΑ
ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ ΜΑΘΗΤΩΝ
ΧΡΗΣΙΜΟΙ ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ
ΔΙΔΑΚΤΙΚΟ ΥΛΙΚΟ
ΕΓΧΕΙΡΙΔΙΟ ΣΕΙΣΜΟΥ
ΟΡΙΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΤΑΞΗ (E-CLASS) ΟΔΗΓΙΕΣ
ΟΔΗΓΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
ΕΝΤΥΠΑ
Καθηγητές Σχ.Έτος 2023-24
Διεύθυνση
Διευθυντής
Χρήστος Γκίνης, Ηλεκτρολόγος ΠΕ83
Υποδιευθύντρια
Αθηνά Κακούρη, Φιλόλογος ΠΕ02
Σύλλογος Διδασκόντων
Αθανάσιος Γιαννέλος
ΠΕ01 Θεολόγος
Ελευθερία Μόσχα
ΠΕ02 Φιλόλογος
Ελένη Ντάμπαση
ΠΕ02 Φιλόλογος
Ευφροσύνη Ρεβελή
ΠΕ02 Φιλόλογος
Ανδρονίκη Ταστάνη
ΠΕ02 Φιλόλογος
Ευγενία Ζούζουλα
ΠΕ02 Φιλόλογος
Βαρβάρα Πούλη
ΠΕ02 Φιλόλογος
Φώτης Τσαγκαράκης
ΠΕ03 Μαθηματικός
Χρήστος Μίχας
ΠΕ03 Μαθηματικός
Παύλος Διαμαντής
ΠΕ03 Μαθηματικός
Ματίνα Βουτσινά
ΠΕ03 Μαθηματικός
Αθανάσιος Μαργώνης
ΠΕ04.01 Φυσικός
Αντωνία Νικολοπούλου
ΠΕ04.05 Γεωλόγος
Σταματίου Κατερίνα
ΠΕ05 Γαλλικών
Γεωργία Βλάχου
ΠΕ06 Αγγλικών
Γεωργία Αβραμίδου
ΠΕ07 Γερμανικών
Στυλιανή Φλώρου
ΠΕ08 Καλλιτεχνικών
Χρήστος Παρδάλης
ΠΕ11 Φυσικής Αγωγής
Έφη Κοκκόρη
ΠΕ79.01 Μουσικής
Σταματούλα Βιδάλη - Καραχάλιου
ΠΕ80 Οικιακής Οικονομίας
Λεωνίδας Κωνσταντινίδης
ΠΕ86 Πληροφορικής
Αγγελική Μαζαράκη
ΠΕ86 Πληροφορικής
Ελένη Γαρεφαλάκη
ΠΕ88.02 Τεχνολόγος
Εκπαιδευτικοί Τμήματος Ένταξης
Ιωάννα Φουφοπούλου
ΠΕ03.50 Μαθηματικός
Ελένη Μητροπούλου
ΠΕ02.50 Φιλόλογος
Παρασκευή Κωστακοπούλου
ΠΕ 03.50 Μαθηματικός
Παρασκευή Παπαλάιου
ΠΕ 02.50 Φιλόλογος
Εκπαιδευτικοί Παράλληλης Στήριξης
Ελένη Μητσέα
ΠΕ02.50 Φιλόλογος